Damacana Su bayilikleri

Bayilik veren su firmaları sayısı her geçen gün artış gösteriyor. 81 farklı ilde yer alan markalar, sizlerin sıfırdan bir işletme kurmasına ve bu noktada satışlar gerçekleştirmesine yardımcı olabilmektedir. Özellikle kaliteli bir işletme kurabilmeniz için mutlaka işlek bir yol üzerine işletmenizi kurmalı, aynı zamanda servisleri olabildiğince hızlı ve alternatif kuryeler ile sağlamalısınız.

Su bayilikleri hizmetleri, Türkiye standartlarında birçok kişi tarafından önem gören bir iş grubu olarak görülmektedir. Bu noktada ise kazançlarınızı ileriye taşımak ve çok daha yüksek bir kar oranı elde etmek bakımından, doğru bir firma ile çalışmanızı ve bu noktada isim yapmış olan markaları tercih etmenizi öneriyoruz! Böylelikle hem daha çok ürün satacak, hem de daha çok para kazanacaksınız! Mutlaka abonelikle çalışan bir sistem kurun ve müşterilerinizi önemseyin!


Su bayilikleri ne kadar kazandırır?

Bu durum, işletmenizin bulunduğu alan ve aynı zamanda sizlerin yaptığı yatırımlara göre değişim göstermektedir. Örneğin bulunduğunuz muhit ve civar mahallelere bir broşür dağıtımı yaparak, firmanızın tanınırlığını ön plana çıkartabilirsiniz. Bayilik veren firmalar sizlerden belli bir ciro yakalamanızı ve aynı zamanda haftalık veya aylık olarak belirlenmiş miktarda damacana siparişi vermenizi talep eder.

Bu tip ayrıntılar tamamlandıktan sonra sizlere bir işletme kurabilme şansı tanınacağı gibi, yatırımları da doğrudan ele alma şansı sağlanabilir. Günümüzde artık sıklıkla görmeye alıştığımız su bayilikleri, geçmişten, günümüze kadar her geçen gün daha fazla tercih edilmesinden dolayı “ölmeyecek sektör” olarak görülmektedir. Damacana olarak satışa sunulan sular, ortalama 10 ila 12 TL civarı bir fiyatla müşterilere sunulur ve damacana başı 7-8 TL civarı bir kar elde etme durumu sağlanır. Günde 50 damacana satmak demek, totalde günlük sizlere 500 TL civarı para kazandırabilir.