Dönerci isimleri için öneri

Dönerci isimleri araştıran girişimciler, Franchise isim hakları satın almadıkları dönemlerde bu tip bir araştırma sağlamaktadır. Hem kitlelere hitap eden, hem de yüksek gelir elde etmenize yardımcı olan bir isim ve slogan belirlemek önemlidir. Gıda bayilikleri alan girişimciler ise doğrudan şube açma yetkilerine sahip olduklarından dolayı bu tip ayrıntıları önemsememektedir. Sizlerin konulara ilişkin bilgi alması ve yüksek gelirler elde etmesi bakımından her yaş aralığına hitap eden bir isim bulmasını öneriyoruz.

Döner, Türkiye’nin geleneksel yemekleri arasında yer almaktadır. yapılan son hesaplamalara göre günlük 200 tondan fazla döner tüketimi gerçekleşmektedir. Fast food bayiliği veren markalar, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde yer alan şubeleriyle beraber sizlere bir isim hakkı satın alma ve aynı zamanda ürünlerin satışını gerçekleştirme konusunda da yardımcı olmaktadır.

İsim nasıl belirlenmelidir?

Sizlere direkt olarak “x ismi, y ismi” demek mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden tercihinizi ilk aşamada hem ünlü markalara, hem de döner bayilikleri veren firmalara yöneltmenizi öneriyoruz. Böylelikle hem hazır potansiyel, hem hazır isim, hem de marka değeri Türkiye’de yürümüş olan firmaların güvencesi altında olabilirsiniz. Aynı zamanda günlük olarak tüketimi sağlanacak et ve tavuk dönerleri gramaj hesaplamalarına göre tarafınıza ulaştırabilmektedir.

Fast food bayiliği veren markalar, yıllık bir ödeme sistemiyle çalışmakta, sizlerin bu isim haklarını 1 yıl boyunca kullanmanıza olanaklar tanımaktadır. fiyatları ise 3 bin TL ila 15 bin TL arasında değişim göstermektedir. Bu tamamen firmanın kimliği ve aynı zamanda Türkiye genelinde yer alan şubeleri / müşteri potansiyeline göre değişim gösterebiliyor. Öncelikle bir dükkan bulmanızı, daha sonrasında ise kiralamayı tamamladıktan sonra Franchise isim hakları veren markalar ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.