Dönerci nasıl açılır?

Dönerci açmak isteyen girişimcilere bu noktada bazı tavsiyeler sunacağız. Bilindiği gibi ülkemizde gıda bayilikleri alan girişimci sayısı giderek artış göstermektedir. Yüksek kar ortamları elde etmek ve aynı zamanda gıda sektörünün vazgeçilmezi olan dönerler, her gün 300 tondan fazla bir şekilde Türkiye genelinde tüketilmektedir. Peki, tüketimi sağlanan bu gıdalara istinaden nasıl dükkanlar açılabilir?

Öncelikle işlek bir alan / cadde üzerinde dükkan bulun.
Konsepti özgürce tasarlayabilirsiniz veya doğrudan franchise isim hakları almanızı öneriyoruz.
İsim hakları aldığınız vakit müşteri potansiyeli doğrudan sağlanır ve ilk günden “güvenilir” kimliği elde edebilirsiniz.
Belediye ve esnaf odalarından istenen belgeleri tamamlayın.
Franchise isim ödemelerini yaparak fast food bayiliği veren markalar ile anlaşın.

Günlük olarak bu markalar kendi imalathanelerinde hazırlanmış olan gıdaları tarafınıza ulaştırır ve daha sonrasında satış yapmanıza potansiyel tanır!

Franchise markalar ile anlaşmak zorunda mıyım?

Hayır. Kendi markanızı da oluşturabilirsiniz. Fakat döner bayilikleri alanına damgasını vurmuş olan firmalarla çalışmak demek, sizlerin çok daha üst kazançlar elde etmesine yardımcı olacaktır. Bu sebeple merak edilen konuları doğrudan ele alan sitemiz, sizlere ilk günden müşteri ağı sunabilecek olan bu işe yönelim sağlamanız bakımından bazı tavsiye ve önerilerde bulunuyor.

Marka değerinizi çok daha üst katmanlarda tutmak ve aynı zamanda önem taşıyan bir firma konumuna ulaşabilmek açısından eğer kendi kimliğinizi kullanacaksanız özgün bir isim, özgün bir konsept bulmanızı öneriyoruz. Döner, her yaş grubuna hitap eden bir yiyecek türüdür. Bu sebeple günlük olarak çok sık tüketilen gıdalar arasında yer almaktadır. fast food bayiliği veren markalar yıllık ödeme sistemiyle beraber sizlere isim haklarını ve konseptlerini doğrudan devretmektedir.