En meşhur dondurma markaları

Günümüzde En meşhur dondurma markaları hangileridir? Dondurma bayilikleri sunan firmalara nasıl ulaşabilirim? Bir dondurmacı açabilmek adına ne kadar harcama yapmam gerekiyor? Tarzında soruların sıklıkla yöneltildiği düşünüldüğü zaman, sizleri tüm bu ayrıntılar hakkında bilgilendireceğimiz yazımız ile baş başa bırakıyoruz. Marka bakımından bir seçim yaparken mutlaka Türkiye’de tanınırlığı ve kaç şubesi olduğuna göz atmanızı önermekteyiz.

Bu alanda belirlemeler yapıldıktan sonra işletmenizin yer alacağı muhiti araştırmalı, burada alternatif ve sizlere rakip olacak bir dondurmacının olup, olmadığını belirleyin. Olabildiğince birbirinden uzak mesafeli olan işletmeler kurmalısınız. Bulunduğunuz alanda bir rakip olması demek, sizlerin bu noktada gelirlerinin düşeceği anlamına gelmez! Önemli olan sizlerin dondurmasının ne kadar lezzetli olduğu ve marka değeridir. Bayilik veren dondurma firmaları;

Mado
Woscar
Gaymak Dondurma
Ice Cream Dondurma
Romdo Dondurma
Maraşdo
Karmado
FEDO Maraş Dondurması

Hangi firma doğru tercih olur?

Bu tamamen sizlere bağlı! Çünkü her bir firmanın yıllık talep ettiği Franchise ücreti farklı olup, tamamen kitlelerin maddi olarak kenara ayırdığı paraya göre değişim göstermektedir. Bu noktada ise sizlere önerimiz, olabildiğince bilindik firmalara yönelmek ve bu sayede bir hizmet olanaklarından faydalanma konusudur. Geçmişten, günümüze kadar birçok kişi tarafından önemsenen bu hizmet türü, sizlere ilkbahar ve yaz aylarında ciddi bir getiri elde etme şansları vermektedir.

Getirilerinizi öne çıkartmak ve daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız, markanızı da bu alanda özenli seçmenizi önermekteyiz. Gıda bayilikleri satın alıp, markanızı çok daha kaliteli bir alana dönüştürme konusunda da sizleri desteklemeyi ihmal etmiyoruz. Bu markaların her biri, kendi fabrikalarında üretilmiş olan dondurma çeşitlerini sipariş üzerine size getirir, ekstra maliyet koymadan, sadece hazırlanma aşamasında harcanan tutarlara göre ödemeler talep ederler. Böylelikle dondurma üretimi derdiyle de uğraşmazsınız!