Franchise veren kahve dükkanları

Bayilik veren kahve dükkanları arasından birisini seçmek ve kendi işletmenizi kurmak mı istiyorsunuz? O halde sizlere bu alanda hizmet veren markalardan bahsedeceğiz. Bilindiği gibi kaliteli bir işletme kurmak demek, sizlerin marka değerini çok daha öncü bir noktaya taşıyacak ve aynı zamanda işletme değerinizi arttıracaktır.

Bu sebeple öncelik olarak işletmenizin yer alacağı bölgeyi belirlemelisiniz. İşlek, gündelik hayatında pek çok kişinin tercih ettiği bir semt üzerine kurulmuş olan işletmeler, sizlerin kazançlar elde etmesine yardımcı olur. Bu adımdan sonra ki süreç için seçilecek markanın pek de bir önemi yoktur! Kahve dükkanı bayiliklerine istinaden hizmet sunan markalar;

  • Best Coffee Shop
  • Kahve Dünyası
  • Bi Kahve
  • Kahve Deposu
  • Kahve Deryası
  • Sokak Kahvecisi
  • Meşhur Beyoğlu Türk Kahvecisi

Tarzında ki markaları seçebilir, yatırımları bu alanda sağlayabilirsiniz. Kahve dükkanı bayilikleri ile beraber çok daha donanımlı ve ön plana çıkan bir işletme markası oluşturmak söz konusudur.


Kahve bayiliklerine ne kadar öderim?

Bu tamamen seçeceğiniz markanın popülerliği ve aynı zamanda kendi alanında barındırdığı zenginliği ile alakalıdır. Yani x bir markayı tercih ederken menü içerisinde yer alan özel formüllü kahveler, işletmenin marka değeri, yer alan şubeleri gibi teknik detaylar ücreti doğrudan etkilemektedir. Franchise isim hakları için yıllık olarak her defasında ödemeler yapmak gerekmektedir. Bayilik veren kahve dükkanları da bu alanda belirlenebilir.

Seçiminizi yaptıktan sonra hemen hizmet alanlarını oluşturmanızı önermekteyiz. Hizmet alanlarının oluşması ile beraber işletmelerin bu alanda makul hizmetler sunacağı bir ortam zemini de yaratılabilir. Sizleri bilgilendirmek, aynı zamanda ise bayilik veren firmalar konusunda fikir almanızı sağlamak bakımından çalışıyor, sitemiz üzerinden doğru tanıtım örneklerini de tarafınıza ulaştırmayı hiçbir şekilde ihmal etmiyoruz.