Meşhur kumpir dükkanları

Geleneksel yemeklerimiz arasında yer alan ve aperatif tüketim bakımından hem doyurucu, hem de her yaşa hitap eden bir yiyecek türü olan kumpir, artık Türkiye’de binlerce restoran üzerinden sunuluyor. Kumpir bayiliği alıp, bu işe giriş yapmayı düşünen girişimciler de Franchise isim haklarını sıklıkla araştırmaktadır. Konulara dair çözümler sunmak ve aynı zamanda sizleri bilgilendirmek açısından merak edilen tüm hizmet standartlarından faydalanabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz!

Peki, meşhur kumpir dükkanları nerede yer alıyor? İstanbul’un Ortaköy ilçesinde kumpir çeşitleri ve aynı zamanda tüketimi fazlasıyla gerçekleşmektedir. Özellikle sahil bölümünde yer alan stantlar, doğrudan kitlelere günlük binlerce kumpir servisini gerçekleştirmektedir. Fast food bayiliği veren markalar ise sizlere stant açma hususunda hizmet sunmayacağı gibi, bir restoran oluşumuna daha sıcak bakmaktadır. Bu yüzden eğer amacınız restoran açmak ve oluşturmaksa, sizlerin Franchise isim haklarına göz atmasını öneriyoruz.

Franchise isim hakkı için ne kadar öderim?

Franchise isim hakları için ortalama 5000 ila 15000 TL arası yıllık ödenekler çıkartmanız gerekebilir. Bunlara istinaden belirlenen fiyatlandırmalar ile beraber artık marka ismini ve doğrudan markanın konseptini yıllık olarak kiralama fırsatlarına erişebilirsiniz. Kumpir bayiliği alanında üstün hizmetler veren firmalar, sizlerin daha fazla öne çıkabilmenizi sağlıyor ve yeni bir meslek grubu edinebilme hususunda da sizleri yönlendiriyor.

Fast food bayiliği veren markalar üzerinden bir araştırma yapmak ve belirlemek açısından hemen firmalar ile görüşebilir, böylelikle fiyatı ve popülerliği bakımından uyum sağlayan markalar ile anlaşabilirsiniz. Böylelikle kendi işletmenizi kurabilecek ve kısa sürede istenilen tutarları kazanma imkanları da tarafınıza ulaştırılacaktır. Tabii ki işletmenizin işlek bir nokta üzerinde olması ve satışları bu alan üzerinden gerçekleştirebilmesi de önemli olan bir diğer faktördür.